Επιστροφή στην αρχική σελίδα
Σύλλογος Γονέων του 2ου δημοτικού σχολείου Τυρνάβου
Μάιος 2004 Δωρεά ψηφιακής φωτογραφικής μηχανής στο σχολείο

Δωρεά πάγκων για το εργαστήριο Πληροφορικής του σχολείου

15/12/04

Εκλογές του συλλόγου γονέων και κηδεμόνων

Οι τακτικές εκλογές του συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων των μαθητών του σχολείου μας, που έγιναν στις 15 - 12 - 2004, ανέδειξαν καινούριο Δ.Σ που αποτελείται από τους:

1.Κοτσιαλή Γιολάντα,πρόεδρος,2.Δάσιου Σταυρούλα,Γραμματέας, 3.Βαρδιοπούλου Μαρία,Ταμίας, 4.Γερακούδη Χαρούλα,Μέλος, 5.Μπεντικούγια Σοφία,Μέλος, 6.Ζαμπακίκα Φανή,Μέλος, 7.Σαμολαδάς Βασίλειος,Μέλος.

Εκπρόσωπος του συλλόγου στη σχολ. επιτρ. είναι ο Σαμουλαδάς Βασίλειος με αναπληρωματικό μέλος τη Μαντέλα Σοφία.

Εκπρόσωποι για την ένωση γονέων είναι οι:1.Φακή Ευαγγελία, 2.Αγραφιώτη Ελένη και αναπληρωματική η Κούρτη Αικατερίνη.

14/6/05
Ο σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων προσέφερε στα παιδιά της έκτης τάξης λογοτεχνικά βιβλία.Η προσφορά των βιβλίων έγινε κατά τη διάρκεια της εκδήλωσης αποφοίτησης της έκτης τάξης που πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 14/6/2005 στο κλειστό γυμναστήριο του σχολείου και σημείωσε ξεχωριστή επιτυχία. Οι μαθητές ευχαρίστησαν το Δ.Σ του συλλόγου για την ευγενική προσφορά και υποσχέθηκαν ότι θα διαβάσουν τα θέματα των βιβλίων κατά τη διάρκεια των καλοκαιρινών τους διακοπών.

Επιστροφή στην αρχική σελίδα